ציוד ספורט התעמלות אומנותית אביזרים לשיער ואיפור

מה יש לרכוש כדי לעשות תסרוקת להופעה או תחרות בהתעמלות אומנותית?

בהופעות ותחרויות של התעמלות אומנותית בנות עם שיער ארוך מופיעות עם "עגבניה" או "גולגול", בנות עם שיער קצר מופיעות עם קוקו.

כדי לעשות "גולגול" להופעה צריך: סיכות סבתא, 2 גומיות חזקות, רשת דקה לשיער, סיכות בצורת משולש (תיק-תק), ג'ל לשיער וספריי לשיער.

כדי לעשות קוקו צריך: גומייה חזקה, גומי לקישוט, סיכות בצורת משולש "תיק-תק", ג'ל לשיער וספריי לשיער. ניתן לבחור גומיה יפה, גומיה עם פרח, עם אבני סברובסקי בהתאם לבגד גוף.

ניתן להוסיף נצנצים לתסרוקת או להשתמש בג'ל או ספריי עם נצנצים כדאי שהתסרוקת תיראה מבריקה. כדאי לקשט את התסרוקת בעזרת סיכות עם פרחים, גומיות יפות או גומייה עם פרח או נוצות.
ישנה גם רשת מקושטת באבני סברובסקי שאותה אפשר לשים במקום רשת הפשוטה. זה יאפשר לתסרוקת להיראות יותר נוצצת ועשירה.
אפשר ואף כדאי להתאים את הקישוט לצבעי בגד גוף ולסגנון המוזיקה.
כל מתעמלת או רקדנית יכולה להתאים לעצמה סט אביזרי שיער מקצועיים ומיוחדים בסגנונה כך שתוכל להשתמש בו בכל התחרויות והופעת ולהיראות מעולה.

- סיכות סבתא יכולות להיות ארוכות או קצרות. בנות עם שיער ארוך צריכות סיכות ארוכות ובנות עם שיער קצר או דק צריכות סיכות סבתא קצרות כדי שלא יצאו מהגולגול. ישנם גם סיכות סבתא עם פרחים, קריסטלים וצורות יפות. הן יכולות לשמש גם בתור סיכות וגם בתור קישוט.
- רשת לשיער. ישנם כמה סוגים: רשת עבה כך שרואים אותה על הגולגול, רשת דקה שכמעט ולא רואים כל הגולגול, רשת דקה במיוחד שלא רואים אותה בכלל על הגולגול. ישנם גם רשתות מקושטות באבני סברובסקי ופרחים ורשתות צבעוניים. אפשר להתאים את הרשת לבגד גוף או לרכוש רשת בצבע ניטרלי.
- סיכות "תיק-תק" שמים גם בתסרוקת של אימונים וגם של הופעות. זה דבר שימושי ליומיום וכדאי שתמיד יהיה בתיק של מתעמלת או רקדנית.

חשוב לחזק את התסרוקת עם ג'ל או ספריי מחזק לשיער. אפשר להשתמש בג'ל רגיל ואפשר להשתמש בג'ל או ספריי עם נצנצים.
ישנם גם שבלונות מיוחדות ששמים על השיער ומעל שמים נצנצים או ג'ל עם נצנצים. אחרי שמסירים את השבלונה, נשאר ציור נצנצים על השיער.

« לחזור

אהבת? המלץ לחבריך: